Tuesday, 24 September 2013

Fringe bag

Hello! I have to complain about the weather. It was quite warm on Saturday, but then it suddenly got really cold on Sunday. Now it is less than 10°C, grey and constantly raining. Ughh, I have to get a warmer coat.
But luckily I'm going somewhere warm very very soon... on Saturday. To the island of SARDINIA, ITALY!! I can't wait for the super good coffee, pasta, pizza. I love and miss Italy so much. My mom is already there and our hotel, the island, the weather and everything seems so perfect. 3 more days...
This outfit consists of some black leather items(a skirt and a bag) and a military green colored shirt. I love the little detail on shirt. This is a new bag. I'd been wanting a bag like this for a very long time and the first ever H&M just opened in Estonia. I went there with no intentions to buy anything, but then I saw this bag and I just had to buy it. It's a black leather fringe bag. I love it.
/
Tere! Ma lihtsalt pean ilma üle kaebama. Laupäeval oli veel päris soe, aga pühapäevaks läks päeva pealt täiesti jääkülmaks. Nüüd on kogu aeg alla 10°C, hall ja vahelduva eduga sajab. Vastik, mul on soojemat jopet vaja.
Aga õnneks lähen ma kuskile sooja kohta juba väga väga varsti... laupäeval. Ma lähen ITAALIASSE SARDIINIA saarele!! Ma ei suuda enam seda super head kohvi, pitsat, pastat jne ära oodata. Ma armastan ja igatsen Itaaliat nii väga. Mu ema on juba seal ja meie hotell, see saar, ilm ja kõik tundub nii perfektne. 3 päeva veel...
See outfit koosneb mustast nahast riietusesemetsest(seelik ja kott) ja sõjav'e rohelist värvi särgist. Mulle nii meeldib selle särgi peal olev väike detail. See on uus kott. Ma tahtsin sellist kotti juba väga pikalt ja nüüd avati ju Eesti esimene H&M. Ma käisin sealt korraks läbi ja ma ei kavatsenud midagi osta, aga siis ma nägin seda kotti ja lihtsalt pidin selle endale soetama. See on must narmastega nahast kott. Mulle nii meeldib see.

Wearing: Bag, shirt, skirt, ring: H&M/ boots: DieselPhotos by: Anu


xooxx,
Kaisa

No comments:

Post a Comment