Sunday, 26 May 2013

Yellow details

Hi guys! I've had a very quiet weekend. I watched a lot of movies and went to the movie theater to see a movie today.
Today we were walking around the city center taking blog pictures with Anu and we walked past a house we used to live in a couple of years ago. Anu still remembered the code of the front door, so we went in and took a look at our old appartement door. It was really fun and nostalgic :)
Today I'm wearing some unusual colours. I found my yellow Converses from my yellow obsession phase and decided to wear them with my yellow clutch. I wore these yellow items with simple white jeans, a purple Joy Division top and my mom's black rain jacket. I usually don't wear this much light colours.
/
Tere! Mul on olnud rahulik nädalavahetus. Ma vaatasin väga palju filme ja täna käisin isegi kinos filmi vaatamas.
Täna me kõndisime kesklinnas ringi ja tegime Anuga blogipilte ja jalutasime oma vanast majast, kus me paar aastat tagasi elasime, mööda. Anu mäletas ikka veel ukse koodi, nii et me läksime sinna sisse ja vaatasime oma vana korteri ukse ka üle. See oli väga lõbus ja nostalgiline :)
Täna kannan ma ebatavalisi värve. Ma leidsin oma kollased ketsid oma kollase hulluse ajast ja otsustasin neid kanda koos oma kollase clutchiga. Ma kandsin neid kollaseid asju koos lihtsate valgete oükste, lilla Joy Divisioni topi ja oma ema vihmajakiga, mida me kutsume "libedaks". Ma ei kanna tavaliselt nii palju värve.

Photos by: Anu
Wearing:
Clutch, top: H&M, pants: Bershka, jacket: G-star, sneakers: Converse

xooxx,
Kaisa

No comments:

Post a Comment